Grono Pedagogiczne [Izba Pamięci]

40 rok szkolny
Nauczyciel_Nauczycielka Przedmiot Dyplom
Cassandra Pledge Astronomia  
Asher River Czarna Magia  
Katherine Elisa Lazcano Eliksiry i Wywary  
Evelyn Kerrigan Historia Magii  
Hope Grimshaw Magiczne Stworzenia  
Armin Valentini Numerologia  
Calista Flameward OpCM (kl.1)  
Voltaire Arbore OpCM (kl.2)  
Kassandra Grimshaw Quidditch  
Felicia di Angelo Runologia (kl.1)  
Maksymilian Glauver Runologia (kl.2)  
Merica Klara Schevre Transmutacja  
Brooklynne Crowley Wróżbiarstwo (kl.1)  
Lian Hyde Wróżbiarstwo (kl.2)  
Alyssia Howerland Zaklęcia i Uroki  
Claya F. McCandless Zielarstwo  
Nicole Sketch Językoznawstwo*  
Platyna Kirke Arbore-Moonstone Potworne Przygody*  
 
39 rok szkolny
Nauczyciel_Nauczycielka Przedmiot Dyplom
Kaien Einar d'Aureville Astronomia  
Katherine Elisa Lazcano Eliksiry i Wywary  
Nicolas Cane Historia Magii  
Hope Grimshaw Magiczne Stworzenia  
Armin Valentini Numerologia (kl.1)  
Kiara N. Crowley Numerologia (kl.2) [podziękowanie]
Voltaire Arbore OpCM (kl.1)  
Calista Flameward OpCM (kl.2)  
Kassandra Grimshaw Quidditch  
Maksymilian Glauver Runologia  
Merica Klara Schevre Transmutacja  
Elias Levine Wróżbiarstwo  
Alyssia Howerland Zaklęcia i Uroki  
Jill Courtney Zielarstwo [podziękowanie]
Clarissa Waddell Warsztaty Klimatyczne*  
 
38 rok szkolny
Nauczyciel_Nauczycielka Przedmiot Dyplom
Caeleb Ambarella Astronomia  
Grace Duarte Eliksiry i Wywary  
Nicolas Cane Historia Magii  
Hope Grimshaw Magiczne Stworzenia  
Anton Voronin Numerologia [podziękowanie]
Voltaire Arbore OpCM  
Kassandra Grimshaw Quidditch  
Merica Klara Schevre Transmutacja  
Elias Levine Wróżbiarstwo  
Alyssia Howerland Zaklęcia i Uroki  
Jill Courtney Zielarstwo  
Clarissa Waddell Warsztaty Klimatyczne*  
 
37 rok szkolny
Nauczyciel_Nauczycielka Przedmiot Dyplom
Caeleb Ambarella Astronomia  
Grace Duarte Eliksiry i Wywary [kl.1]  
William Pulsatilla-Prowse Eliksiry i Wywary [kl.2] [podziękowanie]
Xavier Anderson Historia Magii [podziękowanie]
Hope Grimshaw Magiczne Stworzenia  
Anton Voronin Numerologia  
Voltaire Arbore OpCM  
Kassandra Grimshaw Quidditch  
Evelyn Anderson Liga Quidditcha* [podziękowanie]
Arsen McGreen Transmutacja [podziękowanie]
Elias Levine Wróżbiarstwo  
Alyssia Howerland Zaklęcia i Uroki  
Jill Courtney Zielarstwo  
Clarissa Waddell Warsztaty Klimatyczne*  
 
36 rok szkolny
Nauczyciel_Nauczycielka Przedmiot Dyplom
Caeleb Ambarella Astronomia  
Praia Tiriana Eliksiry i Wywary [podziękowanie
Xavier Anderson Historia Magii  
William Lefevre-Castillo Historia Magii [podziękowanie]
Hope Grimshaw Magiczne Stworzenia  
Anton Voronin Numerologia  
Nicole Sketch Numerologia [podziękowanie]
Voltaire Arbore OpCM  
Kassandra Grimshaw Quidditch  
Evelyn Anderson Liga Quidditcha*  
Arsen McGreen Transmutacja  
Elias Levine Wróżbiarstwo  
Alyssia Howerland Zaklęcia i Uroki  
Shira Ostow Zielarstwo [podziękowanie]
Clarissa Waddell Warsztaty Klimatyczne*  
 
35 rok szkolny
Nauczyciel_Nauczycielka Przedmiot Dyplom
Vitani Abernathy Eliksiry i Wywary [podziękowanie
Xavier Anderson Historia Magii  
Axel Bell Magiczne Stworzenia [podziękowanie]
Nicole Sketch Numerologia [podziękowanie]
Angelika Schade OpCM [podziękowanie]
Kassandra Grimshaw Quidditch  
Evelyn Anderson Liga Quidditcha*  
Arsen McGreen Transmutacja  
Dona Ashe Wróżbiarstwo [podziękowanie]
Alyssia Howerland Zaklęcia i Uroki  
Kasper Shacde Zielarstwo [podziękowanie]
Clarissa Waddell Warsztaty Klimatyczne*  
 
 
34 rok szkolny
Nauczyciel_Nauczycielka Przedmiot Dyplom
Vitani Abernathy Eliksiry i Wywary  
Xavier Anderson Historia Magii  
Melanie McConaughey Latanie na Miotle [podziękowanie]
Antony Velasco Magiczne Stworzenia [podziękowanie]
Nicole Sketch Numerologia  
Angelika Schade OpCM  
Evelyn Anderson Liga Quidditcha*  
Max Potter Starożytne Runy [podziękowanie]
Arsen McGreen Transmutacja  
Dona Ashe Wróżbiarstwo  
Lyssander Skamander Zaklęcia i Uroki [podziękowanie]
Kasper Shacde Zielarstwo