Szkolna sowiarnia
Dyrekcja szkoły
Voltaire Neteyam Arbore
Dyrektor voltairearbore@gmail.com #stara-zbrojownia
Kaien Einar d'Aureville Dyrektor kaien.daureville@gmail.com #gwiezdny-pałac
Yee Nanthinee Chivaaree Dyrektorka nititornchivaaree@gmail.com #numerologiczne-drzewo

Nauczyciele i Nauczycielki
Katherine Elisa Lazcano
Eliksiry i Wywary
katherineblack9898@gmail.com #opuszczone-lochy
Evelyn Kerrigan-Larreau Historia Magii (kl.1) evelynn.kerrigan@gmail.com #wieża-duchów
Marcelle A. Quallien Historia Magii (kl.2) marciquallien@gmail.com #wieża-duchów
Xander Larreau Magiczne Stworzenia xanderlarreau@gmail.com #magiczna-puszcza
Neteyam Arbore Mroczne Sztuki voltairearbore@gmail.com #podwodny-alkierz
Yim Nititorn Chivaaree Numerologia (kl.1,2) nititornchivaaree@gmail.com #komnata-liczb
Yee Nanthinee Chivaaree Numerologia (staż) nititornchivaaree@gmail.com #numerologiczne-drzewo
Calista Flameward OpCM (kl.1) calistaflameward1@gmail.com #stara-zbrojownia
Voltaire Neteyam Arbore OpCM (kl.2) voltairearbore@gmail.com #stara-zbrojownia
Kassandra Grimshaw Quidditch kassandrawhiteowl@gmail.com #trybuna-zachodnia
Felicia di Angelo Runologia felicia_diangelo29@wp.pl #runiczne-atrium
Alexandra Herondale Transmutacja alexandra.herondale1@gmail.com #pracownia-przemian
Brooklynne Crowley Wróżbiarstwo (kl.1) brooklynnecrowley@gmail.com #salon-wróżbiarski
Lian Hyde Wróżbiarstwo (kl.2) lian.hyde1@gmail.com #salon-wróżbiarski
Alyssia Howerland Zaklęcia i Uroki alyssiahowerland@gmail.com #tylna-sala
Amy Carpenter Zielarstwo amybrooke@op.pl #cieplarnia
Kaien Einar d'Aureville Astrologia (dod.) kaien.daureville@gmail.com #gwiezdny-pałac
Nicole Sketch Językoznawstwo (dod.)
prof.nicole.sketch@gmail.com #aula-mała
Clarissa Waddell Warsztaty Klimatyczne (ob. kl. 1, dod. pozostali) prof.clarissawaddell@gmail.com

#różana-sala

Alyssia Howerland Zwierciadło Czasu (dod.) alyssiahowerland@gmail.com #tajemnicze-archiwum

 

Wykonaj przelew Galeonów
[stuknij różdżką]


« wróć na stronę główną »