Szkolna sowiarnia
Dyrekcja szkoły
Voltaire Arbore
Dyrektor voltairearbore@gmail.com #stara-zbrojownia
Kaien Einar d'Aureville Dyrektor kaien.daureville@gmail.com #trzy-miotły
Merica Klara Schevre Dyrektorka merica.schevre@gmail.com #pracownia-przemian
Yim Nititorn Chivaaree Dyrektor nititornchivaaree@gmail.com #komnata-liczb
Asher River Dyrektor asherrriver@gmail.com #mroczne-jezioro

Nauczyciele i Nauczycielki
Cassandra Pledge Astronomia
cassandrapledge@gmail.com #obserwatorium-gwiazd
Asher River
Czarna Magia
asherrriver@gmail.com #mroczne-jezioro
Katherine Elisa Lazcano
Eliksiry i Wywary
katherineblack9898@gmail.com #opuszczone-lochy
Evelyn Kerrigan Historia Magii evelynn.kerrigan@gmail.com #wieża-tortur
Hope Grimshaw Magiczne Stworzenia prof.hopegrimshaw@gmail.com #leśny-rezerwat
Yim Nititorn Chivaaree Numerologia nititornchivaaree@gmail.com #komnata-liczb
Calista Flameward OpCM (kl.1) calistaflameward1@gmail.com #stara-zbrojownia
Voltaire Arbore OpCM (kl.2) voltairearbore@gmail.com #stara-zbrojownia
Kassandra Grimshaw Quidditch kassandrawhiteowl@gmail.com #stadion-quidditcha
Felicia di Angelo Runologia (kl.1) felicia_diangelo29@wp.pl #runiczne-atrium
Maksymilian Glauver Runologia (kl.2) max.glauver@gmail.com #runiczne-atrium
Merica Klara Schevre Transmutacja merica.schevre@gmail.com #pracownia-transmutacji
Brooklynne Crowley Wróżbiarstwo (kl.1) brooklynnecrowley@gmail.com #salon-wróżbiarski
Lian Hyde Wróżbiarstwo (kl.2) lian.hyde1@gmail.com #salon-wróżbiarski
Alyssia Howerland Zaklęcia i Uroki alyssiahowerland@gmail.com #tylna-sala
Claya F. McCandless
Zielarstwo prof.mccandless@gmail.com #wiszące-ogrody
Nicole Sketch Językoznawstwo (dod.)
prof.nicole.sketch@gmail.com #aula-mała
Platyna Kirke Arbore-Moonstone Potworne Przygody (dod.)
platynariddle@gmail.com #wichrowe-wzgórza

 

Gratulacje!

Znalazłaś_znalazłeś Kartę Sław

Katniss Rose!

- absolwentki Hogwartu Carft.

Wykonaj przelew Galeonów
[stuknij różdżką]


« wróć na stronę główną »