5315 pkt 4146 pkt 8896 pkt 18807 pkt

Pomocy!
Napisane przez Merica Klara Schevre dnia 2023-01-20

[Kobieta wyszła mocno poirytowana z pracowni przemian. Jej włosy były w nieładzie, szata lekko dymiła się, a w dłoni kartka niemiłosiernie była gnieciona. Na potwierdzenie jej stanu, z wnętrza sali dało się słyszeć przeszywający śmiech pewnej znanej całej szkole istoty. Merica nie obejrzała się za siebie - swe kroki skierowała wprost ku odpowiedniemu miejscu. Tam, w widocznej przestrzeni, zawiesiła pergamin z bardzo wyraźnym wołaniem o pomoc.]

TEGO JUŻ ZA WIELE!

Pomóżcie mi, Kochani! Irytek znowu postawnił pobroić w szkole. Tym razem za cel obrał sobie mnie i moją pracownie. To istne pobojowisko! Wszędzie rozwalone książki, pełno pyłu, dymu i śmiechu tej istoty. Już nie wytrzymam! Pora nauczyć go szacunku! Przyszedł mi do głowy idealny plan, byście mi w tym pomogli. Jak? A więc tak - stwórzmy zaklęcie transmutacyjne. Będzie ono miało na celu... ukaranie Irytka. Taak, brzmi jak idealny plan! W opisie zaklęcia zlokalizujcie poniższe informacje:

  • nazwa
  • inkantacja
  • co robi
  • chwyt i manipulacja

Jeśli chcecie dopełnić zemsty iście słodkiej, opiszcie klimatycznie, jak pozbywacie się inrtuza z mojej pracowni! Za stworzenie zaklęcia czeka Was 20 punktów, zaś pozostałe 20 możecie zdobyć za praktyczne zastosowanie go. Na Wasze pomysły czekam do 27 stycznia 2023 roku, do godz. 20:00. Moja sowa dzielnie oczekuje na pergaminy (merica.schevre@gmail.com)!

Powodzenia i niech kreatywność będzie z Wami!