6898 pkt 8513 pkt 10997 pkt 16838 pkt

Starożytne Runy
Napisane przez Klara Negrete dnia 2021-07-15

[Młoda kobieta sprawnie przemierzała opustoszałe już korytarze. Nie było gwaru, śmiechu, czy krzyków. Lekcje dobiegły końca. Uśmiechnęła się na to nieznacznie. Wbrew pozorom uwielbiała ciszę. Nienawidziła zgiełku i tłumów. Dlatego też z radością przechadzała się po Hogwarcie. Nie chodziła jednak bez celu. Niosła ogrom papierzysk — dokumentów, notatek czy jej prywatnych spostrzeżeń. Jedna część miała trafić do gabinetu dyrekcji, druga do wieży północnej, a jeden z pergaminów miał za chwilę zawisnąć na tablicy ogłoszeń. Cel jej wędrówki był już na widoku, więc przyspieszyła. Kiedy dotarła, odłożyła część pergaminów i natychmiast zabrała się za zawieszenie tego jednego konkretnego.]

Szanowni Uczniowie, Szanowni Profesorowie!

Pragnę poinformować Państwa o konkursie ze Starożytnych Run. Gorąco zachęcam was do napisania własnej legendy o powstaniu run. W swojej pracy możecie zawrzeć dowolne elementy — ogranicza was jedynie wyobraźnia. Historia ma być napisana czcionką Times New Roman o rozmiarze 12 oraz mieć minimum pół strony A4. Za udział w konkursie zostaniecie uhonorowani 50 punktami.

Waszych prac będę oczekiwać do: 23 lipca 2021 roku, godziny 23:59. Nadsyłacie je na sowę: Klara_Cullen@interia.pl. Liczę, że podejmiecie wyzwanie i uraczycie mnie swoimi niesamowitymi pracami.

Serdecznie pozdrawiam,