8907 pkt 10298 pkt 21161 pkt 15120 pkt

Konkus
Napisane przez Voltaire Neteyam Arbore dnia 2024-03-25

[Dzień już dawno rozpoczął się zarówno dla uczniów i uczennic, którzy biegali po calym Hogwarcie, jak i dla młodego, czekoladowłosego dyrektora, który od samego rana przygotowywał nowe egzemplarze kart. W tym roku to było jedno z ciekawszych dla niego zadań i śmiało mógł przyznać, że zdobył w tym niemal tytuł mistrza. Świeżo wykonane przedmioty, wsunął do szarej koperty, złapał za pergamin i ruszył na korytarz. Do pokonania miał jedno piętro. Na szczeście, coś do czego uczniowie nie mieli wstępu okazało się zbawienne. Wpadł więc w zaczarowany obraz, przebiegł się przez tunel i wskakując do drugiego, upadł wprost przed tablicę z ogłoszeniami. Szpilkami poprzyczepiał wszystko, co miał w dłoniach, po czym zabrał się do odwieszania starych, nieważnych od dawna ogłoszeń.]

Drodzy obrońcy, drogie obrończynie!

Poniżej zostawiam link oraz opis konkursu przedmiotowego. Bardzo możliwe, że podobny do niego możecie pamiętać z poprzednich lat. Uważam jednak, że będzie to świetne utrwalenie wiadomości i przy tym trochę zabawy.

Konkurs polega na przygotowaniu Karty, do której link jest poniżej. Na karcie jest miejsce na zdjęcie, nazwę, status (czym coś jest), klasyfikację MM, umiejętności (co potrafi?) oraz cechy (co to coś wyróżnia?). Musicie przygotować minimum 2, a maksymalnie 4 takie karty. Wybierzcie stworzenia, istoty, magiczne zwierzęta.. wszystko to, co było na opcm i to, co się do niego zalicza! Jeśli Wam zabraknie przykładu to poszukajcie takich, których lubicie, ale muszą być związane z opcm.

Na wykonanie zadanie macie czas do 06.04 do godziny 20:00. Karty wysyłacie na moją sowę: calistaflameward1@gmail.com

Zadanie to nie jest trudne, gdyby jednak były problemy, możecie śmiało pisać na Discordzie. Do wykonania zadania będzie pomocy podstawowy paint, ale polecam Pxlr oraz Canvę. 

>>>KARTA<<<

Życzymy miłej zabawy!