0 pkt 0 pkt 0 pkt 0 pkt

CarftExpress #1
Napisane przez Iryt dnia 2023-12-04

Czarownice i Czarodzieje!

 

Rozpoczęcie 43. roku szkolnego już za 6 dni, więc przyszedł czas, aby odpowiednio się do niego przygotować! Dla zabicia nudy w oczekiwaniu na rozpoczęcie roku, przygotowaliśmy dla Was serię zabaw. Mają one pomóc Wam zaklimatyzować się w naszym Hogwarcie, gdzie magię możecie spotkać na każdym kroku. Zabawy te umożliwią Wam także zdobycie pierwszych punktów dla Waszych domów

 

W każdy dzień macie również możliwość zdobycia biletu na pociąg, który dowozi uczniów do Hogwartu Carft! Bilet ten jest jednak przeznaczony dla pierwszych 5 osób, które właściwie wykonają zadania i dostarczą je na sowę (hogwartcarft@gmail.com) w postaci screena, bądź odpowiedniej wiadomości do niedzieli (10.12.23r.), do godziny 18.00. 

Bilet

Teraz, gdy wszystko już zostało wyjaśnione, możemy przejść do najlepszej części, czyli zabawy! Wasze pierwsze zadanie w ramach Carft Express polegać będzie na poprawnym uzupełnieniu imion i nazwisk uczniów Hogwartu z Harry’ego Pottera oraz dopisaniu do każdej z postaci cytatu, który wypowiedział w którejś z części serii, oczywiście dołączając jej tytuł do odpowiedzi. 

 

1. D_ _ _O  _ _ L _ _Y 

2. _E_ _ I_ _ _  G_ _ _G_ _ 

3. _UN_  _O_ __O_O_ 

4. F_ _ _  _EA_ _ _Y 

5. _ _V_ LL_  L_ _ _B_ _ _ _M 

6. _ _RR_  _ _TT__ 

7. P_ _M_  P_ _IL 

8. G_ _ _ OR_  GO_ _E 

9. _E_ _ IC  _I_G_ _RY 

10. _ _OR_E  W_ _ _L_Y

 

Trzymajcie szaliki,