0 pkt 0 pkt 0 pkt 0 pkt

Tiara Przydziału i Akcja Reklama
Napisane przez Iryt dnia 2023-11-27

Szanowna Społeczności!

Po jesiennym i deszczowym odpoczynku nadszedł czas zakończenia wakacji. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, bo rozpoczęcie świątecznego semestru rozpocznie się już 10 grudnia 2023 roku! Absolutnie nie możesz zapomnieć o Tiarze Przydziału, która zada Ci kilka pytań na podstawie których zostaniesz przyznany do jednego z czterech domów w Hogwarcie, a są to kolejno Hufflepuff, Ravenclaw, Gryffindor i Slytherin.
Nie czekaj i dołącz już teraz! Kliknij na Tiarę, aby mogła zadać Ci pytania i zapisz się na ucznia już dziś. Przygoda czeka!


Zapisz się na ucznia szkoły!

 

O co tutaj chodzi?

 

 

AKCJA REKLAMA


Przed rozpoczęciem roku szkolnego, w naszej placówce rusza wielkie wydarzenie promujące, znane powszechnie jako "Akcja Reklama". Polega ona na udostępnianiu, jak najczęściej to możliwe, różnych grafik związanych z Hogwartem im. Sióstr Carft. Przedstawione niżej obrazki można porozsiewać na blogach, portalach społecznościowych, jak i pozostałych płaszczyznach Internetu. Oczywiście nie tylko one są możliwością reklamowania Hogwartu - w końcu zawsze możecie stworzyć coś własnego, coś indywidualnego, czym zachęcicie inne osoby do odwiedzenia murów Zamku Carft i pozostania w nich na dłużej.

Jednak pamiętajmy - ciężką pracę należy wynagardzać. Wszelki dowody zareklamowania naszej placówki prosimy przesłać na sowę (hogwartcarft@gmail.com), abyśmy mogli przyznać Wam należne punkty i galeony. Stań w  43. rok szkolnym w wysokimi miejscu w rankingu i sporą sakiewką magicznych pieniędzy! 

Dodatkowe wskazówki, jakie chcemy Wam dać, są następujące:

  • dodawanie wszystkich grafik jednego dnia nie da tak dobrego rezultatu, jak systematyczne dodawanie ich pojedynczo, co dwa-trzy dni;
  • umieszczanie obrazka z dodanym od siebie komentarzem/opisem pozwoli potencjalnym, nowym Studentom i Studentkom lepiej zrozumieć zamysł Hogwartu Carft.
  • tworzenie własnych grafik równa się z dodatkową porcją upragnionych punktów! Ponadto wszelkie większe działania tj. filmiki na tiktoku czy youtubie, będą przez nas oceniane najwyżej i to właśnie za nie można zdobyć największe gratyfikacje. 
  • pamiętaj, aby odesłać dowody zrobienia reklam na czas! W tym roku mija on 07.01.2024 r.
  • Kliknij na przycisk poniżej, aby wybrać grafikę do reklamy i dowiedzieć się więcej o systemie punktacji!

[Stuknij różdżką, aby rozwinąć pergamin]

Z ciepłymi pozdrowieniami,
Obraz