8907 pkt 10298 pkt 21161 pkt 15120 pkt

Plebiscyt Sióstr Carft
Napisane przez Voltaire Neteyam Arbore dnia 2024-04-19

Droga Społeczności!

To odpowiedni czas na rozpoczęcie głosowania w Plebiscycie Sióstr Carft. Formularz zawiera spis wszystkich tytułów przygotowanych specjalnie na tę okazję. Udział w głosowaniu wziąć mogą zarówno osoby uczniowskie, jak i grono pedagogiczne naszej szkoły. Waszą rolą jest wskazanie odpowiedniej osoby, która według was najbardziej zasłużyła na otrzymanie danego tytułu. Poniższy formularz wymaga także podania personaliów osoby głosujacej. Chcemy w ten sposób zadbać o sprawiedliwe wyniki. 

[Zagłosuj w plebiscycie]

Głosowanie trwa do 26 kwietnia, do godziny 23:00
[Więcej informacji]

Miłego wypełniania życzy,

Obraz

 

???
Napisane przez Iryt dnia 2024-04-19

Konkurs z Językoznawstwa
Napisane przez Nicole Sketch dnia 2024-04-17

Kochani Językoznawcy!

Nadszedł czas na mój super konkursik! Przygotowałam dla Was zabawę, w której musicie przetłumaczyć podany niżej krótki wiersz na język wilkołaków.

> [ KLIK ] <

Za Wasz trud włożony w ten konkurs oferuję 40 punktów oraz 40 galeonów. Rozwiązania ślijcie na moją sowę: prof.nicole.sketch@gmail.com do środy (24.04).

Loffki Wam ślę, nie boję się,

Wyniki Plebiscytu Nereidy Carft - 5&6
Napisane przez Alyssia Howerland dnia 2024-04-17

Drogie Czarodziejki, drodzy Czarodzieje!

Szósty tydzień magicznej edukacji już za nami. W związku z tym pragniemy wyróżnić najciekawszy przedmiot, najaktywniejszą osobę nauczycielską oraz osobę uczniowską. 

Waszymi głosami - w piątym i szóstym tygodniu Plebiscytu Nereidy Carft - wygrywają:

Magiczne Stworzenia

najciekawszy przedmiot

Kailey Claire Evans-Davis

najaktywniejsza osoba nauczycielska

Na wyróżnienie zasługuje także osoba uczniowska ze Slytherinu, która wykazała się wyjątkową aktywnością i pracowitością:

Katie Whisp

najaktywniejsza osoba uczniowska

Osoba uczniowska otrzymuje dodatkowe +20 punktów do rankingów,
a profesorowie nagrodzeni zostają +3 punktami.

[Zasady Plebiscytu Nereidy Carft]

Serdecznie gratulujemy,

Charlie w krainie czarów - konkurs
Napisane przez Lian Hyde dnia 2024-04-14

Droga społeczności szkolna!

Nadszedł czas na tegoroczny konkurs z Wróżbiarstwa, jednak... nie czeka Was zwykłe zadanie. Okazuje się bowiem, że Charlie ma u nas w zamku specjalną lisią norkę... Czy to miejsce na spotkania Klubu Piromaniaków? A może Charlie chowa tam zapas kradzionych od Dyrekcji ciasteczek? Waszym zadaniem będzie pogrążenie się w przygodzie krainy czarów Charliego i wykazanie się lisim sprytem, połączonym z wróżbiarską wiedzą. Wydostanie się z norki w końcu nie jest takie proste...

[WEJDŹ DO KRAINY CZARÓW]

Na relacje z Waszych przygód (przesłanie mi screena końcowej wiadomości) czekam do niedzieli 21 kwietnia i godziny 23:59. Wysyłajcie je oczywiście na moją sowę lian.hyde1@gmail.com. Pamiętajcie o podpisaniu się imieniem i nazwiskiem oraz sądem lub funkcją! W razie pytań, zapraszam do kontaktu!

Z życzeniami powodzenia i całusami od Charliego

[0][1][2][3][4]
Archiwum newsów